Šachový kroužek na GPOA Znojmo začíná 2.září 2022 !

Vážení rodiče, milí mladí přátelé a příznivci našeho šachového klubu,


dovolujeme si vás informovat, že šachový kroužek začíná v pátek 2. září 2022 od 14:00 hod v budově GPOA Znojmo, Dolní Česká 33.
Kroužek bude probíhat každý pátek vyjma svátků a prázdnin od 14:00 do 16:30. Šéftrenérem bude trenér II. třídy KM Zdeněk Molík. Poplatek za kroužek jsme  byli  nuceni navýšit na 1000,-Kč a zahrnuje registrační poplatek u Šachového svazu, odměnu trenérům a úhradu šachových akcí. Poplatek za kroužek uhraďte nejlépe na klubový účet:2802134210/2010 do zprávy uveďte jméno  plátce, I zde prosím věnujte pozornost změně banky a čísla účtu.


V následující sezoně se budeme účastnit okresního přeboru Znojmo , Jihomoravského krajského přeboru II. třídy včetně krajského přeboru družstev mládeže mládeže. V okresním přeboru a v KPDM budou hrát děti , pokročilejší dorostenci v základní sestavě  KPII. Příjemnou změnou je postup našeho A- týmu do 2.ligy! Samozřejmostí budou turnaje v rapidu ( Brno, Vyškov atp.) a ostatní mistrovské i nemistrovské akce. V rámci klubu hodláme uspořádat tradiční lednový Memoriál pana Holíka a pana Švandy, v dubnu  GPOA OPEN -přebor středoškoláků, jedno trojkolo KPDM a jeden díl KP mládeže v rapidu “O Pohár ředitele GPOA”. O jednotlivých akcích vás budeme průběžně informovat.
Těšíme se na setkání s Vámi!