blitzpra

Klubový přebor v bleskovém šachu – rozloučení s prázdninami

Poslední prázdninový pátek jsme se sešli v naší klubovně na Dolní České, abychom si jen tak neformálně zahráli blicák a popovídali jak bylo na dovolené a prázdninách. Sešlo se nás celkem třináct, což není zrovna málo a už vůbec ne nešťastné číslo :-). Před začátkem turnaje jsme provedli důkladný úklid ve skříních a přestěhovali klubovnu definitivně do zadní třídy. Turnaj začal něco málo před půl třetí a probíhal v pohodové atmosféře, i když někteří účastníci poslední kola (k jejich škodě) vynechali. Po třináctém kole měl turnaj jasného favorita – šéftrenéra naší mládeže Zdenu Molíka, druhou příčku obsadil ředitel turnaje Luboš H. a pomyslný bronz získal Kuba Marek. Z mládežníků byl nejlepší Pavel Jordán s osmi body a lepším pomocným hodnocením. My ostatní jsme se aspoň trochu rozehráli před novou sezónou :-). Všichni účastníci byli odměněni sladkostmi. Na turnaji chyběl Radek Nekvasil, který v inkriminovanou dobu hájil barvy našeho klubu na Veletržním turnaji v Brně. Věřím, že si všichni turnaj užili a jistě se těšíme na kroužek a nadcházející sezónu!

Výsledky matche zde: http://chess-results.com/tnr371883.aspx?lan=5&art=4&turdet=YES

Jak se dařilo Radkovi Nekvasilovi naleznete zde:

http://chess-results.com/tnr350864.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&snr=41