mladezkavit

Březnový rapid na Mládežce – pohledem Radima Kovalička

V sobotu 17.3.2018 uspořádal Okresní šachový svaz Znojmo ve spolupráci se šachovým oddílem SK GPOA Znojmo a ZŠ Mládeže ve Znojmě turnaj v rapidšachu dětí a mládeže do 15. let. Šachového klání o sedmi kolech se zúčastnilo celkem 34 hráčů a hráček. První místo se šesti body a pohár vítěze získal Jakub Molík (GPOA) následován oddílovým spoluhráčem Kryštofem Davidem Michalicou s 5,5 body s lepším pomocným hodnocením. Třetí příčku obsadil Vojtěch Karafiát z klubu SK Duras BVK Brno rovněž s 5,5 body. Pohárem byla oceněna i nejlepší dívka a tou se stala Zuzana Jackovičová z Moravské Slávie Brno. O regulérnost turnaje se starali rozhodčí Radek Skoumal a Radim Kovaliček. Poděkování patří ZŠ Mládeže, která poskytla prostory a jmenovitě paní učitelce Stehlíkové, která celý turnaj zorganizovala.Děkujeme všem dětem za účast a gratulujeme vítězům.